BELEDİYEMİZDEN BİN AİLEYE GIDA YARDIMI

BELEDİYEMİZDEN  BİN  AİLEYE GIDA YARDIMI

Belediyemiz Ramazan ayının gelmesiyle birlikte ilçemizde belirlenen bin dar gelirli aileye ramazan ayına özel olarak yaptırılmış olan Ramazan paketlerini dağıttı.

ASDASD.jpg
    Ramazan ayı nedeniyle yardıma muhtaç ailelerimizin rahat ve huzurlu bir ay geçirmesi için, kuru bakliyat, kahvaltılık, makarna, yağ ve şeker gibi ürünlerin bulunduğu erzak paketi belediye ekiplerimiz tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine teslim edildi.
           Sosyal Belediyecilik anlayışı ile bu zamana kadar yardıma muhtaç dar gelirli ailelerin yanında olduklarını belirten Belediye Başkanımız Suphi Daştan ‘’Akdağmadeni Belediyesi olarak sırf Ramazan ayına özel olmamak şartıyla yardıma muhtaç ailelerimize her zaman her türlü desteği veriyoruz. Her yıl olduğu gibi Ramazan ayının manevi atmosferine yakışır şekilde yardımlarımıza devam ediyoruz. Belediyemiz tarafından yaptırılan Ramazan paketlerinde bir ailenin bir ay boyunca ihtiyacını karşılayacak temel besin maddeleri yer alıyor. Akdağmadeni Belediyesi olarak ilçemizde yardıma muhtaç, dar gelirli ailelerimizi yalnız bırakmayarak yanlarında olmaya destek olmaya devam edeceğiz’’ dedi   

 

BELEDİYEMİZDEN BİN AİLEYE GIDA YARDIMI - Akdağmadeni Belediyesi

belediyemizden-bin-aileye-gida-yardimi,