Kent Meydanı Kapalı Otoparkı Temel Atma Töreni

2004 yılından sonra büyük bir değişim ve gelişimle iç anadolu bölgesinde iddalı bir duruma gelen ilçemiz ve Belediyemiz bir çok projeyle bölgesinde en yaşanılabilir ilçe ünvanına şimdiden  sahip oldu.

Kent Meydanı ve Kapalı Otoparkı projesiyle 3000 metre karelik bir alan ve alt katında 100 araç kapasitelik otoparkıyla büyümekte olan ilçemizin trafik sorunuda düşünülerek modern ve ferah bir meydan ilçemize kazandırılmıştır.

Bu büyük proje'ni temel atma törenine Sayın  Adalet Bakanımız Bekir BOZDAĞ , zamanın Yozgat Valisi Necati ŞENTÜRK Yozgat Milletvekillerimiz Sayın  Ertuğrul SOYSAL ve Yusuf BAŞER' in yanı sıra bir cok siyasetçi ve halkımız katıldı. Temel atma töreninde konuşan Sayın  Bakanımız Bekir BOZDAĞ ''Akdağmadeni ve sizler bize çok şeyler kazandırdınız. Biz bugün ilçemize hizmet etme imkanı bulduysak Yozgatımıza, Türkiyemize birazcık bir şeyler yapalım, ülkemiz, ilimiz, memleketimiz, bulunduğu yerden daha iyi noktalara gitsin diye çalışma imkanı bulduysak öncelikle Allah’ın sonra da sizin gibi değerli aile fertlerinin gayretleri çabaları, duaları ve gayretleriyle oldu. Biz siyaseten veya başka iş için yola çıktığımız her işte Akdağlı analarımı, bacılarımı, Akdağlı amcalarımı, kardeşlerimi, bütün Akdağmadeni’nin her bir ferdini siyaseten yanımızda mücadele etmese dahi, hep yanımda hissettim, hep yanımda gördüm ben bu vesile ile bütün kardeşlerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi.

"Bizim borcumuz size hizmet etmektir." diyen Bozdağ, "Bize verilen bunca desteğin karşılığını gece gündüz demeden çalışarak daha fazla ter atarak ödeyebiliriz. Bizden beklediğiniz karşılığını daha fazla vermek için üreterek ödeyebiliriz." diye konuştu.''

Belediye Başkanımız Sayın Suphi DAŞTAN ise konuşmasında  "Akdağmadeni için büyük projeler imza attık, ilçemizi bölgesinde yaşanabilir iddialı bir kent haline getirmek için çalışıyoruz. Yaptığımız yollar, kesintisiz akan sular, parklarımız, otoparklarımız, kültür merkezimiz aile yaşam merkezimiz yüz aklarımızdır. Bu hizmetlerin ilçemize yapılmasında en büyük pay başta hükümetimiz olmak üzere desteklerini bizden esirgemeyen Sayın  Bakanımızdır. Bundan sonra yepyeni projelerle ilçemizin gelişimi büyük bir hızla devam edecektir." diye konuştu.

Kent Meydanı Kapalı Otoparkı Temel Atma Töreni - Akdağmadeni Belediyesi

kent-meydani-kapali-otoparki-temel-atma-toreni,